HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Antakya: ''Kömür zehirlenmesi''
     İskenderun'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 9 aylık hamile kadın ile kızı ve annesi yaşamını yitirdi.
    
     Asi: ''Çuvaldan maymun, yedek lastikten papağan çıktı''
     atay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Sınır Kapısı'nda iki ayrı operasyonda, çuval içerisinde 5 maymun ile bir aracın yedek lastiğinden de 90 adet papağan ele geçirildiği bildirildi.
    
     Asya: ''Evlenmeden önce mutlaka hemoglobin elektroforezi kan testinin yaptırılması gerek''
     Thalessemi Dayanışma Derneği Hatay Şube Başkanı Burhan Kerimoğlu, çiftlerin evlenme kararı almadan önce Hemoglobin Elektroforezi kan testini yaptırması gerektiğini belirtti.
    
     Zafer: ''Karabay, yeniden başkanlığa seçildi''
     Hassa ilçesinde MHP'nin 8'inci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Parti binasında gerçekleştirilen seçimlere, mevcut başkan Ökkeş Karabay ve İbrahim Kel'in hazırladığı iki listeyle gidildi. Seçimler sonucunda, üyelerin çoğunluğunun oyunu alan İlçe Başkanı Ökkeş Karabay, yeniden başkanlığa getirildi.
    
     Hatay: ''Havaalanı 19 Şubat'ta açılacak''
     DHMİ Hatay Havaalanı'nın bölgede meydana gelen aşırı yağışların sürmesi ve su seviyesinin yükselmesi nedeniyle, uçuş güvenliğini tehlikeye atmamak için 19 Şubat'a kadar hava trafiğine kapalı kalacağını bildirdi.
    
     Kırkasır: ''MKÜ'de devir teslim töreni''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Gözübenli'nin yerine Prof.Dr. İlhan Üremiş'in atandığı belirtildi.
    
     Yorum: ''Hatayspor'a nazar değdi''
     Spor Toto TFF 3.lig 3 . grupta lider durumda bulunan Hatayspor, Anadolu Üsküdar'a 1-0 yenildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 15 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  267420 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle