HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Asya: ''Sahabelerin kurduğu camide Havari'lerin mezarları''
     Hz. İsa'nın elçileri ile bu elçilere inanan Antakyalı marangoz Habib-i Neccar'ın katledildiği alanda inşa edilen Habib-i Neccar Camisi, Anadolu'nun ilk camisi olması ve avlusundaki Hz. İsa'nın havarilerinin mezarları ile hem Müslümanlar hem de Hristiyanlar için büyük önem taşıyor.
    
     Zafer: ''Kurumlar taşkın ihtimaline karşı uyarıldı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yağışın etkisiyle yaşanabilecek olası taşkınları önlemek için de ilgili kurum ve kuruluşların gerekli tedbirleri alması gerektiğini ifade etti.
    
     Yorum: ''Hatayspor'da tek hedef galibiyet''
     Spor Toto 3. Lig 3.Grup takımlarından Hatayspor, pazar günü kendi evinde oynayacağı Yimpaş-Yozgatspor maçında tek hedefinin galibiyet olduğu belirtildi.
    
     Kırkasır: ''Türk Hava Kurumu 87. yaşında''
     Türk Hava Kurumu (THK) Antakya Şube Başkanı Ahmet Şenkule, ile yönetim kurulu üyeleri, THK'nın 87. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Alanı'ndaki Atatürk anıtına çelenk bıraktı.
    
     Hatay: ''Büyümenin tek yolu üretim ve istihdamın artmasıdır''
     TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri Hatay için yeni bir büyüme ve kalkınmanın tek yolunun sanayi, tarım ve turizmde üretim ve istihdamın arttırılması olduğunu açıkladı.
    
     Antakya: ''Homend'ten galibiyet bekliyoruz''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş, haftasonu karşılaşacakları Mersin Büyükşehir Belediyesi maçından mutlak galibiyet beklediklerini kaydetti.
    
     Söz: ''Şikayet edilen yol parke taşı döşenecek''
     Antakya'ya bağlı Çekmece, Turunçlu ve Subaşı belediyeleri sınırları içerisinde yer alan 2 bin 700 metre uzunluğundaki yola parke taşı döşeneceği belirtildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 18 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  199825 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle