HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asya: ''Ovada altyapı çöktü''
     Kent merkezi ve ilçelerde iki günden bu yana etkili olan sağanak, yaşamı olumsuz etkiledi. 19 Şubata kadar hava trafiğine kapatılan Hatay Havaalanı'nın da içinde bulunduğu Amik Ovası'ndaki binlerce dönümlük arazi, yeniden su altında kaldı.
    
     Zafer: ''Kırıkhan'da Bizans ve Roma dönemine ait tarihi eser ele geçirildi''
     Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde düzenlenen operasyonda, Roma ve Bizans dönemlerine ait olduğu tahmin edilen 3 bin 250 adet bronz sikke ile 44 yüzük, 250 parça toka, 100 adet kapı tokmağı mühür ve ok ucu bulundu.
    
     Kent: '' İşletmelerin kendilerine yol haritası belirlemesi gerekiyor''
     Hatay Vergi Dairesi Başkanı Harun Dumlu, yeni Türk Ticaret Kanunu'nun yatırımcıya güven verdiğini belirtti. Dumlu, Körfez İskenderun Sanayici İşadamları Derneği (KİSİAD) tarafından İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) salonunda düzenlenen ''Yeni Türk Ticaret Kanunu'' adlı seminerde yaptığı konuşmada, yeni yasanın kademeli olarak hayata geçeceğini kaydetti.
    
     Asi: ''İl İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı''
     İl İdare Şube Başkanları toplantısı, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in başkanlığında Antakya Oteli'nde yapıldığı bildirildi.
    
     Özyurt: ''Dostluk Barajı ilerlemeyecek''
     Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye-Suriye arasında yapılması planlanan Dostluk Barajı inşasının Suriye'de devam eden kaos nedeniyle ilerleyemediğini belirtti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 19 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  86120 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle