HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Özyurt: ''İl Milli Eğitim Müdürü Yayladağı'nda''
     İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Yayladağı ilçesinde incelemelerde bulundu. Şimşek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Hüzmeli'yi ziyaret ederek, Yayladağı'ndaki eğitim ve öğretim hakkında bilgi aldı ve okul müdürleriyle bir toplantı yaptı.
    
     Asi: ''Mesleğimiz her geçen gün yok oluyor''
     Antakya Demirciler ve Bıçakçılar Odası Başkanı Fahreddin Kelahmetoğlu, mesleklerinin her geçen gün yok olduğunu belirtti.
    
     Yorum: ''Başkan Savaş 3 yıllık icraatlarını anlattı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 3 yıllık hizmet döneminde kentte gerçekleştirilen ve geleceğe dönük planlanan projelerle ilgili AK Parti Merkez İlçe Teşkilatını bilgilendirdi.
    
     Hatay: ''MKÜ'de, Sinai Mülkiyet Hakkı Farkındalık Toplantısı yapıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Sökmen Yerleşkesi Atatürk Konferans Salonunda ''Üniversitelerde Sinai Mülkiyet Bilgisinin Yaygınlaştırılması'' projesi tanıtım toplantısı düzenlendi.
    
     Söz: ''Jimnastikte Hatay başarısı''
     Türkiye Jimnastik Federasyonu'nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Akdeniz Bölge Şampiyonasına katılan Hataylı jimnastikçiler, şampiyon oldu.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 22 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  227180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle