HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Zafer: ''Güvenli internet kullanımı semineri''
     İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından Okullarda Güvenli Eğitim projesi kapsamında, 'Güvenli İnternet Kullanımı' konulu konferans verildiği bildirildi.
    
     Kırkasır: ''Vali Lekesiz Hudut karakollarını ziyaret etti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in, Kırıkhan Yalankoz Bölük Komutanlığı, 2. Hudut Bölük Komutanlığı ve Bayraktar Hudut Karakolunu ziyaret ederek, askerlerle bir araya geldiği bildirildi.
    
     Asya: ''Hesap sorulmalıdır''
     Saadet Partisi İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Necmettin Çalışkan, taşkın sonucu su altında kalan Hatay Havaalanı'nın içinde bulunduğu durumun üzücü ve düşündürücü olduğunu, sorumlulardan hesap sorulması gerektiğini belirtti.
    
     Özyurt: ''AK Partili kadınlardan yoksul ailelere yardım''
     AK Parti İl Kadın Kolları'nın ihtiyaç sahibi ailelere yardım programının aralıksız devam ettiği belirtildi.
    
     Asi: ''Eski Antakya evinde yangın''
     Hatay'da kullanılmayan eski Antakya evinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Ulu Cami Mahallesi Kırk Asırlık Türk Yurdu Caddesi'nde bulunan ve kullanılmayan eski Antakya evinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
    
     Yorum: ''Homend Antakya'ya destek verelim''
     Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, Pazar günü Antakya Spor Salonu'nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Homend Antakya Belediyespor'a taraftarların destek vermesi çağrısında bulundu.
    
     Hatay: ''Eğitime sel arası''
     Hatay'da etkili olan yağış ve Asi Nehri'nin taşması sonucu su altında kalan Reyhanlı ilçesine bağlı Karacanlık köyünde eğitime 2 gün süreyle ara verildi.
    
     Kent: ''Engelliler yaptıkları mozaiklerle yaşama tutunuyor''
     Antakya Rotaract Kulübü ile Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği işbirliğiyle yürütülen Avrupa Birliği (AB) destekli proje kapsamında açılan mozaik atölyesinde eğitim gören zihinsel engelli öğrenciler, yaptıkları taş mozaiklerle yaşama tutunuyor.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 26 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  189830 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle