HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Zafer: ''Feci kaza: 2 ölü 34 yaralı''
     Reyhanlı-Kırıkhan Karayolu Doğuayrancı köyü yakınlarında tarım işçilerini taşıyan aracın devrilmesi sonucu meydana gelen kazada can pazarı yaşandı. Araçtan 34 yaralı çıkarken 2 tarım işçisi hayatını kaybetti.
    
     Özyurt: ''Afet bölgesi ilan edilsin''
     CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, Amik Ovası'nda meydana gelen yağış sonrası oluşan taşkının Hatay çiftçisini kalbinden vurduğunu belirtti. Hatay'da binlerce üreticinin alın terinin sular altında kalmasını çaresiz bir şekilde izlediğini anımsatan milletvekili Akgöl, hükümetin bir an önce bölgeyi afet kapsamına almasını istedi.
    
     Asi: ''İstanbul'da Hatay Günleri hazırlıkları başladı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay'ın akıl almaz değerlere sahip olduğunu ve bunların iyi şekilde tanıtılması için çalıştıklarını söyledi. Lekesiz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) tarafından Antakya Oteli'nde düzenlenen ''İstanbul'da Hatay Günleri'' öncesi hazırlık toplantısında yaptığı konuşmada, ilin içinde barındırdığı özelliklerin Türkiye'de ancak bir, iki ilde var olduğunu belirtti.
    
     Yorum: ''Jandarmadan büyük operasyon''
     Kırıkhan'da 3 köye eş zamanlı yapılan operasyon sonucunda, 70 bin paket kaçak sigara ve 6 kilo kubar esrar ele geçirildi.
    
     Hatay: ''Vatandaş kaliteli hizmet bekliyor''
     İl İdare Şube Başkanları toplantısında konuşan Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ''İnsanlar artık dünyanın bir ucundaki hizmet kalitesini görüyor ve haklı olarak kendisi de kaliteli hizmet bekliyor''dedi.
    
     Kent: ''Yabancı heyet çadırkentte yaşayan Suriyelilerle görüştü''
     Uluslararası Göç Örgütü görevlileri, ülkelerindeki olaylar nedeniyle Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin yaşadığı Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki çadırkentte incelemelerde bulundu.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 26 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  173135 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle