HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''Siyasi oyunlardan sıkıldık''
     Hatay'ın Samandağ ilçesinde Türkiye'nin tek Ermeni Köyü olan Vakıflı'da yaşayan vatandaşlar, Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısı'nın her yıl gündeme getirilmesinden rahatsız.
    
     EKSPRES: ''Sınır ticareti bilgilendirme toplantısı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (ATSO) yapılan açıklamada, ''Sınır Ticareti Bilgilendirme Toplantısı''nın 23 Aralıkta yapılacağı belirtildi.
    
     KENT: ''Sahtecilik yaptıkları belirlenen 16 kişi gözaltına alındı''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Motorlu Taşıtlar Sınavı'nda başkalarının yerine sınava girdikleri iddia edilen 16 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Bakan Ergin müjdeyi verdi''
     Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, bu ay içerisinde sınavla 10 bin personel alınacağını açıkladı. Ergin, gelecek dönemde temel hak ve özgürlüklerin genişletilmesine yönelik çalışmaların devam edeceğini söyledi.
    
     YORUM: ''Temizliğe uymayanlara para cezası''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kenti daha temiz hale getirmek için ocak ayından itibaren dışarıya çöp atan vatandaşlara para cezası uygulanacağını belirtti.
    
     ATAYURT: ''Bütçe yapmak ciddi iştir''
     İl Özel İdaresi ''2011 Yılı Bütçesi ve Performans Planı''nın Hatay Valisi Mehmet Celalettin lekesiz tarafından İl Genel Meclisine iade edilmesi nedeniyle AK Parti Grubu'nu eleştiren CHP ve MHP'li İl Gnel Meclisi üyeleri ''Bütçe yapmak ciddi iştir'' diyerek tepki gösterdiler.
    
     HATAY: ''Her iş yapan iş bulamaz''
     Vali Mehmet Celalettin lekesiz, her işi yapanın iş bulamadığı bir dönemde bulunulduğuna dikkati çekerek, ''Kim olursak olalım, iyi yetişmemiz gereken bir dünyada yaşıyoruz'' dedi.
    
     SÖZ: ''Hatay'da yatırımlarımız sürüyor''
     Tarım Kredi Kooperatifi Mersin Bölge Müdürü Osman Nuri Okumuş, Hatay'da yatırımların hız kesmeden devam ettiğini söyledi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 21 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  103455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle