HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
YORUM: ''Engelleri el birliğiyle aşıyoruz''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Türkiye Sakatlar Derneği Hizmet Binası'nın açılışında yaptığı konuşmada, belediye hizmetlerinde planladıkları tüm projelerde, engelli vatandaşlara kolaylık sağlayacak şekilde yapılmasını sağladıklarını söyledi.
    
     SÖZ: ''2. Organize Sanayi Bölgesi kurulması çalışmaları''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü yetkililerin yaptıkları ortak açıklamada Altınözü ilçesi, Enek Köyü'nde 2. Organize Sanayi Bölge kurulmasının düşünüldüğü belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Hastanelerde yapılan anketten haberiniz var mı?''
     CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun, Türkiye genelinde 13 il merkezinde kanser hastaları arasında etnik araştırma yapıldığını öne sürerek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın yanıtlaması için TBMM'ne önerge verdiğini belirtti.
    
     HATAY: ''Buğday altın kadar değerli''
     Dünyada buğday stoklarının durmadan eridiğini ve artık ucuz buğday bulmanın zor olduğunu iddia eden Ziraat Mühendisleri Odası Hatay Şube Başkanı Ahmet Sever, ''Buğday altın kadar değerli hale geldi'' dedi.
    
     ÖZYURT: ''Feci kaza, 4 ölü, 3 yaralı''
     İskenderun ilçesinde, Antakya Cezaevine hükümlü yakınlarını görmeye gidenlerin bulunduğu otomobil ile karşı yönden gelmekte olan tır, İskenderun Adana yolunda çarpıştı. Kazada aynı aileden 4 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
    
     EXRPES: ''Güvenle bakan gözler projesi''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için 112 işyerine 664 güvenlik kamerası, 182 noktaya da dijital alarm taktıkları bildirildi.
    
     KENT: ''9 bin adet akvaryum balığı ele geçirildi''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde Suriye'den getirildiği belirlenen 9 bin adet akvaryum balığı ele geçirildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 05 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  74415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle