HATAY GÜVENLİ VE HUZURLU BİR ŞEHİR

<strong><span style="font-family:comic sans ms">Hatay ilimize gelen ve ilimizde konaklayan İtalyan grubun izlenimlerini ve kendileriyle yaptığımız sohbetleri size aktarmak istiyorum.</span></strong>
HATAY GÜVENLİ VE HUZURLU BİR ŞEHİR

Grup İstanbul'daki bir acente vasıtasıyla daha önce yaptırmış olduğu rezervasyonun iptal edilmesini istemiş. İstanbul'daki seyahat acente sahibi gerekçeli kararını sormuş. İtalyan grubun yetkilisi basın ve internet ortamında Hatay ilinin sakıncalı,güvenli bir il olmadığı can güvenliğimizi tehlikeye atamayacağımızı bildirmek isteriz. İstanbul'daki seyahat acente sahibi basın ve internetteki haberlere itibar etmemelerini ve Hatay ilinin çok güvenli olduğu hatta bu gezinize bizzat bende iştirak edeceğimi ve herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 40 yıldır yaptığım mesleği bırakacağımın garantisini veriyorum. Bu konuşmanın ardından grup Hatay ilimize gelmeye karar verir. Gelip konaklama yaptıktan sonra Grup lideri çok şaşırdığını ve Hatay ili İtalya'daki çok şehirden güvenli olduğu, iyi ki grubu iptal etmediğimizi belirtti. Grup lideri ve Seyahat acente sahibini uğurlarken bizlere nasihati şehrinize sahip çıkmanızı, Ulusal basın da yada Hatay ilinde yaşayan kendi vatandaşınızın il hakkında kötü yorumlara karşı tepki göstermelisiniz. İlinize sizler sahip çıkmalısınız bizler bir gece konaklama yaptık sevinçle, huzurla ayrılıyoruz. Bizler yolcuyuz sizler hancısınız. Hancılar memleketin sahipleridir. Ayrıca İtalya'ya döndüğümüzde bizler Hatay ili hakkında güzel izlenimler yazacağımızı ve buraya gelmek isteyen İtalyan vatandaşlarımızın korkmadan çekinmeden gönül rahatıyla gidebileceğini anlatacağız.  
Sabahattin NACİOĞLU

Hatay Turizm Derneği Başkanı    

HATAY GÜVENLİ VE HUZURLU BİR ŞEHİR haberi 22 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1555 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle