HATAY MİLLETVEKİLİ HASAN AKGÖL HESOB’ u ZİYARET ETTİ

            Hasan AKGÖL, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı A.Kadir TEKSÖZ’ ü ziyaret etmekten çok mutluluk duymaktayız. 

HATAY MİLLETVEKİLİ HASAN AKGÖL HESOB’ u ZİYARET ETTİ
                Buna rağmen Hatay halkı beklenin üstüne Büyük bir sağduyu örneği vermiştir; ve de vermeye devam edecektir. Bir şey göz ardı edildi.Esnaf ve Sanatkarların ve Sanayicimizin sıkıntısı had safhaya ulaşmıştır.İnsanlar Hatay’ a gelmemeye başladı.Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili olarak bu olumsuzlukların giderilmesi için, Dost ülkemiz Suriye ile, (akrabalık ilişkimiz olan)  bu problemin çözülmesi hususunda Birlik, Beraberlik ve Sağduyu devam etmesi için elinden gelen her şeyi yapacağını, İyi ilişkilerin en kısa zamanda dönmesini temennisinde bulunarak;   Hatay Halkı dolduruşa Gelmez;  Kişiler gider ama Halk yerinde Kalır ve Hiçbir güç bunun önüne geçemez ,, söyledi.
                

                Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın  A.Kadir TEKSÖZ’ de Hatay Milletvekili Sayın Hasan AKGÖL’ ün   bu nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ve teşekkür ettiğini, Esnaf ve Sanatkarların sorunlarını dinlediği ve elinden geleni yapacağı için Esnaf  ve Sanatkarlar adına Teşekkür etti. 

              Hatay’ da ki sıkıntıların Ulusal Basında Olduğundan daha abartılı anlatılmasının Esnaf ve    Sanatkarlarımıza ve Hatay ilimize zarar verdiği, Birlik, Beraberlik ve kardeşlik içerisinde Yüzyıllardır olduğu gibi yaşıyoruz ve yaşamaya devam  edeceğiz. Barış, Kardeşlik ve Hoşgörü Kenti; Hatay’ ı , Medeniyetler Şehrini tekrar Birlik,Beraberlik içerisinde layık olduğu yere gelecektir.