HATAY PAYAS A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan uzman çavuş Erşan'ın Hatay'daki babaevinde yas var.
HATAY PAYAS A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) şehit olan uzman çavuş Yetkin Erşan'ın Hatay'ın Payas ilçesindeki baba ocağı yasa büründü.Şehidin acı haberinin verilmesinin ardından babaevinin bulunduğu Yıldırım Beyazıt Mahallesi Özkul Çolak Caddesi'ne Türk bayrağı asıldı. Baba Yusuf ve anne İlknur Erşan'ın Ankara'ya gitmeleri nedeniyle taziyeleri şehidin dayısı Süleyman Şengül kabul etti.Sur ilçesinde, 8 Şubat'ta düzenlenen operasyonda yaralanan Erşan'ın bekar ve bir yıldır uzman çavuş olduğu öğrenildi. Ersan'ın evin en küçük oğlu olduğu bildirildi.
HATAY PAYAS A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ haberi 24 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Payas muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle