Hatay Rehberim 4. yaşını kutluyor

Hatay’da dördüncü yılını tamamlayan ve başta Antakya olmak üzere Hatay’ın tamamında etkisini gösteren Rehber, Haber ve İlan sitesi her geçen gün kendini daha geniş kitlelere tanıtıyor.

Hatay Rehberim 4. yaşını kutluyor

HATAY IN EN BÜYÜK WEP REHBERİ

        Yöneticiliğini Mehmet Katırcıoğlu ve Hatice Ekmekçi’nin yaptığı Hatay Rehberim sitesi şu an 35 bin firma bilgisini internet ortamına taşıyarak Hatay’ın en büyük Wep Rehberi olarak alanında en büyük kitleye sahip. www.hatayrehberim.org adresi üzerinden yayılan ve kısa zamanda adını tüm Hatay’a duyuran Hatay Rehberim kendi alanında hassas ve koordineli çalışma ile Google üzerinden günde 5.000 bin ziyaretçiye hizmet veriyor.Daha önceleri Hatay’da Türkiye’de ve Dünya’da bir çok Hatay müşterisi çalıştığı veya çalışmak istediğin firmalara ulaşamazken şuan ise Hatay’da aradığı 35.000 firma bilgisine Hatay Rehberim sayesinde ulaşır oldu Sitelerine ekledikleri firmaları sosyal ağlarla dünya’nın bir çok ülkesinde olan Hataylı hemşerimize tanıtıyorlar.

  HATAY IN EKONOMİSİNE %5 KATKI SAĞLADIK

        Kendini her gün geliştiren ve hemen hemen her noktaya ulaşan Hatay Rehberim sahibi Mehmet Katırcıoğlu, firmaları tanıtmak ve ulaşılabilirliğini arttırmak için büyük mücadele verdiklerini ifade etti. Katırcıoğlu, konu ile yaptığı açıklamanın devamında ise; “2010 yılından bu yana 35.000 firmayı internet ortamına taşıdık. Birçok müşteri aradığı firmaya ulaşamazken, bu gün günde 5.000 kişinin aradığı firmaya ulaşmasını sağladık. Bu şekilde Hatay’ın ekonomisine minimum %5 katkı sağladık. Wep üzerinde Hatay’ın en büyük projesini hayata geçirdik ve vatandaşlara kolaylıklar sağladık. En büyük destekçim eşim Hatice Ekmekçi Katırcıoğlu ile daha fazla kitlelere ulaşmak için büyük emek harcıyoruz.” Dedi. Firma ayrımı yapmaksızın, büyük küçük tüm esnafın sitede yer alabileceğinin altını çizen Katırcıoğlu “Firma yönetim ve sahiplerinin www.hatayrehberim.org ve 0538 454 01 26 telefonu üzerinden bize ulaşabilirler.” Dedi.Hatay’ın gücüne güç katmak, esnafın kalkınmasına yardımcı olmak için bu projeyi gerçekleştirdiklerini söyleyen Hatay Rehberim sahibi Mehmet Katırcıoğlu, kendilerini tercih eden tüm firmalara teşekkür etti.