HATAY RO-RO İHRACATA KATKI SAĞLIYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Hatay Ro-Ro Kombine Taşımacılık&#39;ın 1.kuruluş yıld&ouml;n&uuml;m&uuml; nedeniyle verdiği yemeğe katılan Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, ro-ro firmasının Hatay&#39;ın bozulan ihracat rakamlarını d&uuml;zeltmek i&ccedil;in b&uuml;y&uuml;k bir azimle &ccedil;alıştığını s&ouml;yledi.</span>
HATAY RO-RO İHRACATA KATKI SAĞLIYOR

Hatay Ro-Ro Kombine Taşımacılık tarafından 1.kuruluş yıldönümü nedeniyle Büyük Antakya Oteli'nde verilen yemeğe katılan Adem Yeşildal, şirketin yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.Şirket Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güler ve yönetim kurulu üyelerince kapıda karşılanan Yeşildal, verilen yemekte tek tek masaları gezerek herkesle sohbet etme imkanı buldu.Daha sonra bir konuşma yapan Yeşildal; "Suriye'deki savaş nedeniyle bozulan ihracatın yeniden düzelmesi için çalışan Ro-Ro şirketi sayesinde nakliye sektörü yeniden canlanmaya başladı. Bu canlılığın sağlanmasına öncülük eden tüm kardeşlerimi kutluyorum. Deniz yoluyla yapılan nakliye biliyorum ki sizleri çok yoruyor, eskisi gibi para kazanamıyorsunuz. Temennimiz en kısa sürede Suriye'deki savaşın sona ermesi ve eski işlerinizin, eski canlılığın devam etmesi. Ama Suriye sorunu çözülene kadar da deniz yoluyla yapılan nakliye bir nebze sorunları çözdü. İlk etapta hükümet olarak verdiğimiz bir destek vardı. Sizlere ufak da olsa hükümet olarak bir katsı sunuyorduk, ancak zamanla bu destek geri çekildi. Sizlerin bu desteğe ihtiyacı var, bunu bilen bir milletvekili olarak gerekli yerlerle görüşüp bu desteğin tekrar verilmesi için çalışacağım."dedi.Toplantıya davet eden herkese teşekkür eden Yeşildal; "Hatay Ro-Ro Kombine Taşımacılık A.Ş'nin 1. Kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılarak Sektör Ortakları, davete katılan iş adamlarımız ve STK'ların temsilcileri ile sohbet imkanı bulduk. Gösterdikleri ilgi için başta İbrahim Güler kardeşim olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz."diye konuştu. 
AK PARTİ HATAY BASIN BÜROSU

HATAY RO-RO İHRACATA KATKI SAĞLIYOR haberi 23 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1515 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle