HATAY SAĞLIK SEN’DEN KINAMA

Hatay Sağlık-Sen Şube Başkanı Feleytun GÖNÇ dün Reyhanlı Cilvegözü Gümrük Lojmanlarında meydana gelen patlama olayı ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

HATAY SAĞLIK SEN’DEN KINAMA

Başkan GÖNÇ mesajında  “Barış ve Medeniyet Şehri olan Hatay’ımızın karanlık güçlerin bu tür müessif ve menfur saldırıları ile gölgelenmek istendiğini, şehrimizdeki kardeşlik iklimine bu tür insanlık dışı terör eylemlerinin zarar veremeyeceğini,zaten böyle bir gerilimede yerel halkımızın süregeldiği üzere müsaade etmeyeceğini belirtti. Başkan GÖNÇ açıklamasının devamında “sadece insani amaçlar için o bölgede bulunan yardım kuruluşu mensubu insanlara yapılan bu saldırının aslında tüm insanlığa karşı yapıldığını, insanlıktan nasibini almamış, hayvanlardan bile daha zelil ve aşağılık karanlık odakların bu menfur saldırısı sonucu, o bölgede bulunan oniki insanımız şehit olmuş otuz vatandaşımızda birçoğu ağır olmak üzere yaralanmıştır” dedi. Açıklamasının sonunda “bu menfur terör saldırısını kınadıklarını belirten Başkan GÖNÇ vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifa dilediklerini ve milletimizin bu tür acıları bir daha yaşamamasını temenni ettiklerini” söyledi.

 

                                                                                                                                                                          

HATAY SAĞLIK SEN’DEN KINAMA haberi 12 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  42500 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle