HATAY SAĞLIK VE İNANÇ TURİZMİNİN MERKEZİ OLACAK

Bağımsız milletvekili adayı Nihat Taşkın, Hatay'ın sağlık ve inanç turizminin merkezi olması için gereken her şeyi yapacağını söyledi.
HATAY SAĞLIK VE İNANÇ TURİZMİNİN MERKEZİ OLACAK
Taşkın, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) ziyaretinde yaptığı konuşmada kenti ve kentin sorunlarını çok iyi bildiğini, seçilmesi halinde kenti turizm, tarım ve sanayi alanında başlatacağı projelerle daha iyi noktaya getireceğini savundu.
     Antakya'da son dönemlerde sağlık ve turizm alanında önemli yatırımların yapıldığını hatırlatan Taşkın, bu yatırımların daha gelişmesi için devlet desteği almadan tamamen özel teşebbüs eliyle devam etmesi için çalışmalar yürüttüğü belirtti.
 

     Taşkın, seçim çalışmalarını çevre ve gürültü kirliliği yapmadan tamamen internet ve basın aracılığıyla yürüttüğünü ve hem kentten hem de ülkenin farklı yerlerinden olumlu eleştiriler aldığını ifade etti.
     Hatay'ın bütün ilçeleriyle beraber kalkınması için projeler ürettiğini kaydeden Taşkın, stratejik noktalara kurulacak fabrikalar sayesinde kentin en önemli sorunu olan işsizliği bitireceğini iddia etti.