HATAY ŞEHİDİNE AĞLIYOR

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar sınır bölgesinde yaşanan çatışmada hayatını kaybeden Piyade Er Adem Döğüşken, 22 Temmuz 2014 Salı günü Büyükdalyan Mahallesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
HATAY ŞEHİDİNE AĞLIYOR
Şehit Piyade Er Adem Döğüşken’in cenaze törenine, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, 2.Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı P. Alb. Salih Taşgın, Adana Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hamza Celepoğlu, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, Hatay Milletvekilleri Hasan Akgöl, Refik Eryılmaz, MKÜ Rektörü Prof. Dr. H.Salih Güder, askeri ve mülki erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.Acılı aileye başsağlığı ve sabır dileyen Vali Lekesiz, şehidin anne ve babası ile yakından ilgilenerek acılarını paylaştı.Kılınan cenaze namazının ardından Şehidimiz gözyaşları arasında toprağa verildi.Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.
 
HATAY ŞEHİDİNE AĞLIYOR haberi 22 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  90565 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle