Hatay Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial; font-size:13.3333330154419px">&nbsp;Vali Ercan Topaca, Şanlıurfa&rsquo;da b&ouml;l&uuml;c&uuml; ter&ouml;r &ouml;rg&uuml;t&uuml; mensupları tarafından a&ccedil;ılan ateş sonucu şehit d&uuml;şen Fatih Kılbey&rsquo;in, memleketi&nbsp;Antakya İl&ccedil;esi&rsquo;nde ger&ccedil;ekleştirilen cenaze t&ouml;renine katıldı.</span>
Hatay Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı
Şehit Polis Memuru Kılbey için Antakya Mezarlık Kompleksi Cami'inde ikindi namazını mütakip cenaze namazı kılındı. Okunan duaların ardından Şehit Polis Memuru Fatih Kılbey tekbirler ve gözyaşları arasında Antakya Şehitliği'nde toprağa verildi.Evli ve üç çocuk babası merhum Fatih Kılbey'in cenaze törenine Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, Orhan Karasayar, Adnan Şefik Çirkin, Mehmet Öntürk, 6. Mekanize Tümen Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş, 39. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgenaral Hasan Polat, Garnizon Komutanı Jandarma Kurmay Albay Erdem Özcan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Serdar Güven, MKÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Yusuf Önlen, 2. Hudut Alay ve Garnizon Komutanı P. Kur. Alb. M.Ali Tuna, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.Sayın Topaca buradaki törenin ardından şehit polis memuru Fatih Kılbey’in Antakya İlçesi Gazi Mahallesi'nde bulunan babaocağına taziye ziyaretinde bulundu. Şehidimizin annesi ve kardeşi ile görüşerek acılarını paylaşan Vali Topaca, şehit polisimize Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diledi.Sayın Topaca’ya taziye ziyaretinde MKÜ Rektör Vekili Yusuf Önlen ve İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ da eşlik etti.
Hatay Şehidini Son Yolculuğuna Uğurladı haberi 01 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2960 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle