HATAY ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Şırnak'ın Uludere ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Musa Somay'ın cenazesi, 07 Mart 2014 Cuma günü saat 10.00’da Erzin ilçemize bağlı Yeşiltepe Köyü’nde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedildi.
HATAY ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Cenaze törenine şehidimizin yakınları,  Vali  Lekesiz, Osmaniye Valisi Mehmet Oduncu, Hatay Milletvekilleri Sadullah Ergin, H.Bayram Türkoğlu ve Orhan Karasayar, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hamza Celeboğlu, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, İl Jandarma Komutanı J. Alb.Hasan Koçyiğit, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, Erzin Kaymakamı İskender Yönden, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek ve çok sayıda vatandaş katıldı.Şehidin babası Ramazan ve annesi Meryem Somay’ı teselli ederek sabır dileyen Vali Lekesiz, şehit Musa Somay’ın fotoğrafını ve Türk Bayrağı’nı da şehidimizin eşi Songül Somay’a verip başsağlığı diledi.Şehidimiz evli ve 2 çocuk sahibiydi. Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

HATAY ŞEHİDİNİ UĞURLADI haberi 08 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39800 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle