Hatay SGK İl Müdürü Camkurt'tan veda ziyaretleri

 Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı'na atanan Hatay SGK İl müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu üyelerine veda ziyaretinde bulundu.
Hatay SGK İl Müdürü Camkurt'tan veda ziyaretleri
 Savaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Camkurt'un Hatay'da bulunduğu süre içerisinde çok başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade ederek, yeni görev yeri olan Ankara'da başarılı çalışmalarının devamını dilediğini belirtti.
     Camkurt ise, ''Görev süremiz boyunca Başkan Savaş ile iki güzide kurumun temsilcileri olarak çok uyumlu bir çalışma örneği sergiledik. Karşılıklı iyi ilişkiler ve dostluklarla Hatay'dan ayrılıyorum. Savaş'a görev yaptığımız süre içerisindeki destek ve katkılarından ötürü teşekkür ederim'' dedi.
     İskenderun Belediye Başkanı Civelek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, SGK ile olan iş ve işlemlerinde bürokratik süreçleri azaltma konularındaki çalışma ve gayretlerinin takdirle karşılandığını ifade etti.
     Camkurt, daha sonra İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetim kurulu üyelerine de veda ziyaretinde bulundu.