HATAY SOSYAL DERNEKLER FEDERASYONU BASIN AÇIKLAMASI‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(34, 34, 34); font-family:verdana; font-size:12px">Hatay Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekleri Federasyonu (HATDEF) olarak son g&uuml;nlerde artan ter&ouml;r eylemlerini ve onlara destek verenleri şiddetle kınarken, demokratik tepkimizi ortaya koymak i&ccedil;in t&uuml;m vatandaşlarımızı Ay-Yıldızlı şanlı bayrağımızı asmaya davet ediyoruz.</span>
HATAY SOSYAL DERNEKLER FEDERASYONU BASIN AÇIKLAMASI‏

Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu ve federasyonumuza üye tüm derneklerin ittifakla aldığı karar doğrultusunda rengini aziz şehitlerimizin yüce kanından alan AY-Yıldızlı bayrağımızı ev ve işyerlerine asma kampanyası başlatıyoruz.Türkiye üzerinde iç ve dış güçler tarafından konulmaya çalışalan bu oyunu biz Türk milleti olarak bozacağız. Sonuna kadar askerimize, polisimize ve tüm güvenlik kuvvetlerimize sahip çıkacağız. Ecdadımızın uğrunda can verdiği bayrağımızla bölücü örgüte ve teröristlere cevap vermek istiyoruz. Bizler şehit torunları olarak bize bırakılan bu emanete sahip çıktık ve çıkmaya devam ediyoruz. Bu konuda tüm Hataylı hemşerilerimizi evlerine ve işyerlerine Türk bayrağını asmaya davet ediyoruz. Biz millet olarak birlik ve dayanışma içinde olmaya devam edersek hiçbir güç cennet vatan Türkiye’mize bir zarar veremeyecektir.Bu vatan uğruna şehitler verebiliriz, gaziler verebiliriz ama bu ülkenin bir karış toprağını kimseye vermeyeceğiz. Şanlı Türk bayrağı altında toplanmaya devam ederken tek vücut olduğumuzu göstermek için tüm vatandaşlarımızı 21 Ağustos 2015 Cuma günü başlatacağımız bayrak asma kampanyasına davet ediyoruz.Tüm STK'larımızı, tüm siyasi partilerimizi, sendikalarımızı, odalarımızı, belediyelerimizi, kurum kuruluşlarımızı ve herkesi iş yerleri ve evlerine bayrak asmaya davet ediyor kampanyamıza iştirak eden herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.Son olarak aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken gazilerimize acil şifalar temenni ediyoruz.
Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu adına Basın Sözcüsü Sadullah Ergin

HATAY SOSYAL DERNEKLER FEDERASYONU BASIN AÇIKLAMASI‏ haberi 20 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1450 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle