HATAY VALİSİ LEKESİZ:

HATAY VALİSİ LEKESİZ: -''JATA SEYAHAT FUARI KENTİN TANITIMI AÇISINDAN ÇOK FAYDALI OLDU''
HATAY VALİSİ LEKESİZ:
Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Japonya'nın başkenti Tokyo'da gerçekleştirilen ''Uluslararası JATA Seyahat Fuarı''nın kentin tanıtımı açısından çok faydalı olduğunu bildirdi.
     Lekesiz, yaptığı yazılı açıklamada, 24-26 Eylül tarihlerinde ilin tanıtımı amacıyla, beraberindeki heyetle birlikte Tokyo'ya gittiklerini, fuar öncesi Türkiye'nin Tokyo Büyükelçisi Sermet Atacanlı'yı ziyaret ettiklerini ifade etti.
     Fuara katılım amaçlarının, Hatay'ın tanıtımını sağlamak ve turizm alanında kenti markalaştırmak olduğunu ifade eden Lekesiz, şöyle devam etti:
     ''Japonya'nın Başkenti Tokyo'da gerçekleştirilen 'Uluslararası JATA Seyahat Fuarı' kentin tanıtımı açısından çok faydalı oldu. Bu yıl 32'ncisi gerçekleştirilen fuara, 140 ülkeden, aralarında Türkiye'ye de misafir gönderen seyahat acenteleri ve büyük oteller katıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Tokyo Müşavirliği için fuar alanında ayrılan 126 metrekarelik alanda ilimizin tanıtımı için ayrılan stantta, Hatay'ın seyahat acentelerine yönelik olarak Japonca tanıtımı etkin bir şekilde gerçekleştirildi. Valiliğimizce hazırlatılan tanıtım DVD'leri ve broşürleri kullanılarak, bölgemizin doğal, kültürel ve tarihi güzelliklerinin de anlatıldığı fuarda, seyahat acenteleri ve Japon halkının Hatay standına büyük ilgi gösterdikleri gözlendi.''
HATAY VALİSİ LEKESİZ: haberi 29 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  225495 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle