HATAY VALİSİ LEKESİZ:

HATAY VALİSİ LEKESİZ: -''ÜLKEMİZİN İLERİ GİTMESİ İÇİN İNSANLAR İYİ YETİŞTİRİLEREK NİTELİKLİ HALE GETİRİLMELİ''
HATAY VALİSİ LEKESİZ:
Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ülkenin ileri gitmesi için her alandaki insanın iyi yetiştirilerek nitelikli hale getirilmesi gerektiğini söyledi.
     Lekesiz, valilik brifing salonunda, ''İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı''nda yaptığı konuşmada, eğitimin önemine dikkati çekti.
     Eğitimli, nitelikli insanların kazandırılması için çaba gösterdiklerini belirten Lekesiz, ''Ülkemizin ileri gitmesi için her alandaki insanımızın iyi yetiştirilerek nitelikli hale getirilmesi gerekiyor. Türkiye'nin her bir kaynağının, tarihinin, kültürünün, sanayi ve orman ürününün bugün olduğundan daha iyi değerlendirilebilmesi için bu toplantı çok önemlidir. Her alandaki insanımızın iyi yetiştirilmesini ve tüm varlığımızı daha iyi değerlendirmemizi sağlayacak kursların açılması büyük önem arz etmektedir'' diye konuştu.
     İl Milli Eğitim Müdürü Şenol Genç de 2009-2010 eğitim-öğretim yılının değerlendirmesini yaparak, bu dönem yapılacak çalışmalar ve planlanan kurslar hakkında bilgi verdi.
     Toplantıya, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Kakil, Vali Yardımcısı Kadim Doğan, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve resmi daire müdürleri katıldı.
HATAY VALİSİ LEKESİZ: haberi 01 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  255035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle