HATAY VALİSİ LEKESİZ, AK PARTİ İL YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, siyasi partilerin demokrasinin olmazsa olmaz unsurları olduğunu söyledi.
HATAY VALİSİ LEKESİZ, AK PARTİ İL YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ
 Lekesiz, göreve getirilen AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci ve yönetimini kabulünde yaptığı konuşmada, siyasi partilerin halkın taleplerini görevli, yetkili ve sorumlu zeminlere yansıması için en önemli kanalları başında geldiğini belirtti.
     Hatay'ı bulunduğu konumdan daha iyi konuma getirilmesi noktasında hep beraber çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Lekesiz, şöyle devam etti:
     ''21. yüzyılda artık ihtiyaçlar düne göre çok çeşitlendi. İhtirasları arttı. İnsanlar arttı. Dolayısıyla toplumun çıtası yükseldi. Dün olduğundan daha fazla hep beraber koşturmamız ve koşturmamıza akıl katmamız lazım. Türkiye'nin uluslararası yarışta geri kalmaması için Türkiye'nin koşması gerekiyor. Takdir edersiniz ki Türkiye'nin koşması için illerin koşması gerekiyor. İllerin koşması içinde hepimizin koşması gerekiyor. Bunları yaparken de valinin, belediye başkanlarının, kaymakamların, müdürlerin en iyisini bilirim den çok tüm toplumlarda beraberlik içerisinde koşturması gerekiyor''
     AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci de konuşmasında Vali Lekesiz'in Hatay'a yaptığı faaliyetleri yakından takip ettiklerini ve çalışmalarını takdirle karşıladıklarını kaydetti.