HATAY VALİSİ LEKESİZ BAYRAM ZİYARETLERİ

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve beraberinde protokol üyeleri, İl Sosyal Hizmetler Müdürülüğü bünyesindeki Huzurevi, Kız ve Erkek Yetiştirme Yurtları ile çocuk yuvasında kalan çocukların bayramlarını kutlayarak onlarla sohbet ettiler.
HATAY VALİSİ LEKESİZ BAYRAM ZİYARETLERİ
 Lekesiz, Serinyol Huzurevini ziyaretinde yaptığı konuşmada, nice bayramları bayram coşkusu içerisinde hep beraber geçirmeyi diledi.
     Sevginin, saygının, barışın ve hoşgörünün merkezi olan Hatay'da Ramazan Bayramını büyük coşku içerisinde geçirdiklerini ifade eden Lekesiz, ''Bir Ramazanı geride bıraktık. Bayramlar hiç şüphesiz dargınlıkların, küskünlüklerin unutulduğu, millet olma bilincimizin daha da güçlendiği ve benimsendiği müstesna günlerdir. Bizlerde bu günleri bizden sonra gelecek kuşaklara daha da güçlendirerek aktara bilmek için böyle bir anlayışla sizlerin coşkusuna ortak olmaya çalışıyoruz'' diye konuştu.

     Ziyarete Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'in eşi Zehra Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, eşi Nazan Savaş, Garnizon Komutanı Kıdemli Piyade Kıdemli Albay Semih Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu ve İl Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Müdürü Mevlüt Aydın katıldı.