HATAY VALİSİ LEKESİZ DEN POLİS TEŞKŞİLATINA KUTLAMA MESAJI

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, toplumun düzenini sağlayan, vatandaşın mal ve can güvenliğini koruyan, her şartta büyük bir sorumlulukla göreve koşan polis teşkilatıyla onur ve gurur duyduklarını belirtti.
HATAY VALİSİ LEKESİZ DEN POLİS TEŞKŞİLATINA KUTLAMA MESAJI
  Lekesiz, Valilik Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı mesajında, Cumhuriyet'in temel taşlarından biri olan Türk Polis Teşkilatı, görev alanında yer alan tüm sorumluluklarını, toplumun desteğini sağlamak suretiyle, sürekli gelişen ve değişen, etkin, verimli, çağdaş bir anlayışla yerine getirmeye gayret ettiğini kaydetti.
     Ulusal ve uluslararası alanda örnek teşkil edecek nitelikteki yapısıyla herkesi gururlandıran, devlet otoritesini sağlama anlamında mesai kavramı gözetmeden canını sakınmadan göreve koşan Polis Teşkilatı ile gurur duyduğunu belirten Lekesiz, Vatanı ve Bayrağı uğruna şehit olan emniyet mensuplarını saygı ve rahmetle andığını, görev uğrunda yaralanan polislere geçmiş olsun dileklerini aktardı.
     Lekesiz, Polis Teşkilatı?nın 166. kuruluş yıl dönümünü kutladı ve kentin genelinde görev yapan tüm emniyet mensuplarına aileleriyle birlikte, sağlıklı, başarı dolu yıllar temenni ettiğini kaydetti.