HATAY VALİSİ LEKESİZ'DEN YENİ YIL MESAJI

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, her yeni yılın yeni umutları ve beklentileri beraberinde getirdiğini belirtti.
HATAY VALİSİ LEKESİZ'DEN YENİ YIL MESAJI
 Lekesiz, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, ülkenin kalkınma ve gelişmesini sağlayarak, daha çağdaş ve müreffeh bir ülke olmasının çabası içerisinde olmaya devam edeceklerini kaydetti.
     Sevgi, barış ve hoşgörü kenti Hatay'da yeni bir yılı karşılamanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade eden Lekesiz, şunları ifade etti:
     ''Sevinçleriyle, üzüntüleriyle 2010 yılını geride bırakırken ilimiz ve ülkemiz için umut dolu yeni bir yıla hep birlikte 'merhaba' diyoruz. Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bizler de fert ve millet olarak 2011 yılına çeşitli beklentiler ve umutlarla giriyoruz. Bunların en başında da ilimizin ve ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliği gelmektedir.
     Devletimizin tesis ettiği huzur ve güven ortamı içerisinde, tarihimizden aldığımız güçle, sürekli değişen dünya şartlarının sağladığı yeni fırsatlarla sorumluluklarımızı en iyi şekilde bilerek, ülkemizin kalkınma ve gelişmesini sağlayarak, daha çağdaş ve müreffeh bir ülke olmamızın çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz. Geldiğimiz noktadan, Büyük Atatürk'ün hedef gösterdiği kalkınmış ve demokratik Türkiye idealini gerçekleştirmek için birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.''