HATAY'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Hatay'ın bazı yerleşim alanlarında elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
HATAY'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Hatay'ın bazı yerleşim alanlarında elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
     Toroslar Edaş Hatay İl Müdürlüğünden verilen bilgiye göre, 26 Eylül Pazar günü 06.00-08.00 saatleri arasında tesis ve bakım çalışması yapılacağı belirtildi.
     Kesintiden Antakya merkez ilçeye bağlı mahallelerin tamamında, Ekinci, Küçükdalyan, Maşuklu, Odabaşı beldelerinin bir kısmı, Kisecik, Doğanköy, Ballıöz Günyazı Maşuklu köyleri, Kisecik askeri radar, belediye Saraycık içme su pompaları, yeni otogar, TOKİ evleri ve çevre yerleşim birimlerinin etkileneceği ifade edildi.
     Ayrıca, yine aynı gün 10.00-12.00 saatleri arasında da Hatay Havaalanı, Antakya Organize Sanayi Bölgesi, Narlıca, Güzelburç, Avsuyu, Kuzeytepe, Ovakent Serinyol, Karaali beldeleri, Kırıkhan, Hassa, Reyhanlı, Kumlu ilçe merkezleri ve bağlı köylerin tamamında, Akbez, Aktepe, Ardıçlı, Küreci, Söğüt beldelerinde, ve çevre yerleşim birimlerinde elektrik kesintisi uygulanacağı kaydedildi.

HATAY'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ haberi 24 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  277075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle