HATAY'DA ESNAFTAN EYLEM

HESOB BAŞKANI TEKSÖZ: ''ALIŞVERİŞ MERKEZİ ESNAFIN KEPENK KAPATMASINA NEDEN OLUR'Uzun Çarşı esnafı, eski AKİŞ Fabrikası'nın bulunduğu alana yapılması düşünülen alışveriş merkezinin işlerini olumsuz etkileyeceği için eylem yaptı.
HATAY'DA ESNAFTAN EYLEM

  Uzun Çarşı içerisinde bulunan Saka Hamamı önünde toplanan grup, alışveriş merkezi kurulmasına karşı olduklarını belirterek, protesto içerikli slogan attı.
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, AKİŞ Fabrikası'nın bulunduğu alana yapılacak alışveriş merkezinin esnafın kepenk kapatmasına neden olacağını savundu.
     Esnafın evine ekmek götürebilmek için zor koşullar altında hizmet verdiğini ifade eden Teksöz, alışveriş merkezinin faaliyetinin bu durumu daha kötü hale getireceğini söyledi.
     Her zaman esnafın yanında olduklarını ve sorunlarını çözmeye çalıştıklarını ifade eden Teksöz, ''Yetkililerden alışveriş merkezi konusunda duyarlılık bekliyoruz. Yapılacak yeni alışveriş merkezi küçük esnafı bitirir. Alışveriş merkezi esnafımızın kepenk kapatmasına neden olur'' diye konuştu.
     Teksöz, alışveriş merkezinin yapılmaması konusunda herkesten destek beklediklerini kaydetti.
     Açıklamanın ardından bir süre slogan atan gruptakiler daha sonra olaysız şekilde dağıldı.
HATAY'DA ESNAFTAN EYLEM haberi 13 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  145885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle