HATAY'DA HAS PARTİ İL BAŞKANLIĞI AÇILIŞI

HAS PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BEKAROĞLU: -''KENDİMİZİ PARLAMENTOYA ATMAYA ÇALIŞAN BİR PARTİ DEĞİLİZ. TÜRKİYE'Yİ YÖNETMEK İÇİN HAZIRLANIYORUZ'
HATAY'DA HAS PARTİ İL BAŞKANLIĞI AÇILIŞI
 Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, partilerinin Türkiye'nin 81 ilinde 550 milletvekili adayıyla seçime girdiğini söyledi.
     Bekaroğlu, Hatay'ın Kanatlı Mahallesindeki HAS Parti İl Başkanlığı Binasının açılışında yaptığı konuşmada, siyasi partilerin birikimin ve tahakkümün aracı olarak kullanıldığını iddia etti.
 

     Partisinin halkın temsilcisi ve adaletin tesisi için siyaset yapacağını ifade eden Bekaroğlu şöyle konuştu:
     ''Türkiye'de 60 parti varken, yeni bir parti kurduk. Türkiye'nin 81 ilinde 550 milletvekili adayıyla seçime gidiyoruz. Seçime giren 15 partiden en yenisi biziz. Kendimizi parlamentoya atmaya çalışan bir parti değiliz. Türkiye'yi yönetmek için hazırlanıyoruz. Ülkeyi yönetecek tecrübeli genel başkanımız ve ekibimiz var. Türkiye'nin her yerinde teşkilatlarımızı kurmaya çalışıyoruz. Gezdiğimiz her yerde Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş ve Has Parti'ye yoğun bir ilgi var. Partimizi tek kelimeyle ifade etmek gerekirse; insandır. Çünkü, bizim için kutsal olan insandır ve bunun için siyaset yapıyoruz. Temel felsefemiz ise eşitlik, haklarda, nimetlerin paylaşımında eşit ortaklık, şiddete, ırkçılığa ve ayrımcılığa karşı olmaktır.''
     İl Başkanı Besim Altunöz ise konuşmasında, Has Partinin bütün toplumun dinamiklerinin, mağdurların ve mazlumların buluştuğu bir parti olduğunu söyledi.
     Parti binasının açılışına, BASK İl Temsilcisi Metin Yılmaz, partinin milletvekili adayları ve partililer katıldı.