Hatay'da huzur toplantısı

Şehit Özen Polis Amirliği tarafından sorumluluk bölgesi içerisinde bulunan 30 mahalle muhtarıyla huzur toplantısı yapıldı.
Hatay'da huzur toplantısı
  Şehit Özen Polis Amiri Başkomiser Hasan Kılıç, Dağdüzü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği lokalinde düzenlediği toplantıda, sorumluluk alanlarında 30 mahalle bulunduğunu ve bunların asayişle ilgili sorunlarına çözüm bulmak, mahalle sakinlerinin huzur içinde yaşamalarını sağlamak için çalışmalar yaptıklarını belirtti.
     Kılıç, muhtarlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, asayiş yönünden sıkıntılarını ve taleplerini tespit etmeye gayret gösterdiklerini kaydetti.
     Vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla mevcut hizmet binasının yenilenmesi için İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç tarafından çalışmalar yapıldığını ifade eden Kılıç, ''Zamanla nüfusun artmasıyla hizmet binamız yetersiz gelmeye başladı. Armutlu Mahallesi'nde bulunan arsamızda yeni modern hizmet binasının yapılması için İl Emniyet Müdürümüz Ragıp Kılıç çaba gösteriyor. Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layıktır ve bunun için sürekli çalışıyoruz'' dedi.

     Kılıç, havaların ısınmasıyla hırsızlık olaylarının artmaya başladığını, bu nedenle de muhtarların mahalle sakinlerine kapı ve pencerelerini açık bulunduracaklarsa dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyarılarda bulunmasını istedi.
     Polis olarak her şeyi göremediklerinin ve duyamadıklarının altını çizen Kılıç, ''En büyük destekçilerimiz muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdır. Etraflarında şüphelendikleri herhangi bir durumda hiç çekinmeden 155 Polis İmdat hattını arasınlar. Her bölgemizin ekipleri var. Onlar en seri şekilde olay yerine gitmektedir. Bunla ilgili herkesin bilinçli olması lazım'' diye konuştu.
Hatay'da huzur toplantısı haberi 28 Nisan 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  170435 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle