Hatay'da tanıtım atağı.

 Hatay Kültür ve Turizm İl Müdürü Aysun Çelenk, kentin, Şubat ayında İstanbul'da düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına hazırlandığını belirtti.
Hatay'da tanıtım atağı.
 Çelenk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hatay'ın önemli bir turizm potansiyeli olduğunu vurgulayarak, ''Doğu'nun kraliçesi'' olarak bilinen Hatay'ı, yıl içerisinde düzenlenen fuarlarda ve tanıtım organizasyonlarında en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.
     Bu yıl da İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında 09-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılacaklarını anlatan Çelenk, şöyle konuştu:
     ''Fuarda Hatay'ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel ürünlerini de tanıtacağız. Hatay'ın tanıtımına ve kültürel çalışmalarına bu yıl daha da ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda, bu yıl 16'ncısı yapılan ve dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan EMITT'e katılacağız. Fuara 60 ülkeden 4 bin dolayında katılımcı gelmesi bekleniyor. Biz de bu fuarda ilimizi en iyi şekilde tanıtacağız'' dedi.
     Kentlerin gelişimi için tanıtımın önemli olduğuna dikkati çeken Çelenk, fuarda ayrıca Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) ile Çukurova Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB ) işbirliğiyle oluşturulacak iki ayrı stantta yine kentin tanıtımının yapılacağını ifade etti.
Hatay'da tanıtım atağı. haberi 26 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  168190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle