HATAY’IN SUYU ELE ALINDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU),  Hatay Büyükşehir Belediyesi ile İnşaat Mühendisleri Odası’nın ortaklaşa düzenlediği konferansta “Hatay ve Su” konulu bir sunum yapıldığını bildirdi.

HATAY’IN SUYU ELE ALINDI

HBB Meclis Salonu'nda düzenlenen programa katılan Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Üyesi Prof. Dr. Galip Yüce, Harbiye ve Döver mahalleleri arasında bulunan ve fay hatlarının hareket etmesiyle toprak kaymaları yaşanan bölgelerde nasıl önlemler alınacağını anlattı. İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şube Başkanı Selim Harbiyeli de yıllarca insanların hatalı su kullanımının doğaya vermiş olduğu zarar neticesinde su zengini olan ülkeyi su fakiri haline getirdiğinin altını çizdi.Mustafa Kemal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr, Fatih Üneş, "Türkiye'de su yapıları ve su potansiyeli" konulu bir sunum yaptı.

 

HATAY’IN SUYU ELE ALINDI haberi 09 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  6480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle