HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Taraftarlarımıza verdiğimiz şampiyonluk sözü doğrultusunda Hatayspor’a hizmetimiz devam ederken 23 Şubat Pazar günü Antakya’da oynanacak Göztepe maçına tüm sporseverleri davet ediyoruz.

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI
Bu maç öncesi çok önemli uyarıları da maça gelecek taraftarlarımıza yapmak durumundayım. Bazı kişilerin küfürleri nedeniyle PFDK önce 8 bin TL. sonra da 16 bin TL. cezayı Hatayspor Kulübüne vermiş ve tahsil etmiştir. Göztepe maçında küfür edilmesi halinde bu ceza katlanarak 32 bin TL. olacak ve üçüncü kez gerçekleştiği için saha kapatma cezası da verilecektir. Zaten maddi açıdan rahat konumda olmayan kulübümüz gelecek cezalarla ağır bedeller ödemek zorunda kalacaktır. O nedenle Göztepe maçına gelecek seyircilerin bu konuya dikkat etmesi yanında, etrafındaki kişileri uyarmaları ve engellemeleri Hatayspor’un menfaatinedir.Hatayspor’un Göztepe ile oynanacak maçta bilet fiyatlarında bir değişiklik yapılmamıştır. Bilet fiyatları, maraton ve yan açık tribünler 5 TL, kapalı tribün 10 TL olarak belirlenmiştir.Bu arada Harbiye’de bulunan Boğaziçi Otel, Cumartesi günü akşamı Hatayspor’u kampa alacaktır. Bu konudaki jestinden ve duyarlılığından ötürü Muhsin Arslanyürek ile Boğaziçi Otel yetkilileri ve tüm çalışanlarına şimdiden teşekkür ederim.
Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram
HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 22 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  48715 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle