HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Hatayspor Kulübü olarak ligin bitimine iki maç kala inancımızı kaybetmediğimizi, direkt şampiyonluk şansımızın halen devam ettiği düşüncesindeyiz.

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Son maçta Kartalspor’a karşı alınan yenilginin üzüntüsü içinde olsak ta geride kalan tüm maçları unutup bu hafta sonu Antakya’da karşılaşacağımız Giresunspor maçına Hatayspor olarak odaklandık.Teknik heyet ve futbolcu kadromuza inanıyor ve güveniyoruz. Bu kadro Hatayspor’u grupta uzun süre lider yapan kadrodur. Bizim futbolcuların Giresunspor’dan daha iyi takım olduklarını bu maçta bir kez daha sahada göstererek farklı galibiyet alacaklarına inanıyorum.Lig bitmeden Hatayspor bitmez. Giresunspor maçı sonrası grupta hem puan tablosu hem de dengeler değişir. Giresunspor maçı bizim dönüm maçımızdır. Bu maçı kazanarak şampiyonluk kupasının % 51’ini elimize geçirmiş oluruz. Çünkü son hafta oynanacak Giresunspor-Yeni Malatyaspor maçı sürprizlere açıktır. Malatya’nın Play-Off iddiasını sürdürebilmesi alacağı puan veya puanlara bağlıdır. Hatayspor olarak bizde İstanbul’da Sarıyer’i yenerek hedefimize ulaşabiliriz.Bu hesaplar içinde Giresunspor maçı bizim için olmak veya olmamak maçıdır. Bu maçta Hatayspor taraftarlarına büyük görev düşmektedir. Stadı tıklım tıklım doldurarak maçın başlangıç düdüğünden hakemin son düdüğüne kadar takımını desteklemelerini hassaten tüm taraftarlarımızdan rica ediyorum. Bu maça mahsus tüm taraftarlarımız tek ses, tek yürek olmalı. Hep birlikte yapılacak tezahüratlarla Hatayspor desteklenmeli ve ateşlenmelidir. Çünkü bu maçın telafisi yok. O nedenle herkesi bu maça davet ederken Hatayspor’un Giresun maçını düğün günü olarak ilan ediyor ve taraftarlarımızı 4 Mayıs Pazar günü saat:15.30’da başlayacak bu düğüne bekliyoruz.Hatayspor Başkanı ve yönetimi olarak teknik heyetin sonuna kadar arkasındayız. Her türlü sorumluluk bana aittir. Teknik direktörümüz Ahmet Taşyürek, antrenörlerimiz İlhan Palut, Zafer Uysal ve Metin kantarcı ile sonuna kadar gidip hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz. Büyük paralar döküpte 4’er teknik direktör değiştiren Göztepe ve Yeni Malatyaspor takımları grupta ne yaptılar? Biz bu teknik heyetle başladık ve sonuna kadar bu teknik heyetle hedefe ulaşacağız.

Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram

 

 

 

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 30 Nisan 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  17735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle