HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Hatayspor’da antrenör olarak başarıyla görev yapan Zafer Uysal’a Hatayspor’a hizmetlerinden ötürü şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ederiz.

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI
Sezon bitiminin ardından Zafer Uysal’ın Hatayspor’daki görevinden ayrılma nedeni tamamen ailevi sebeplerden ötürüdür. Hatayspor yönetimi ve teknik direktör Ahmet Taşyürek, Zafer Hoca’nın göreve devam etmesini istedi. Aile olarak ayrılma ve İzmir’e dönme kararlarından dolayı Uysal ailesinin bu kesin kararından dolayı saygı duyduk ve ismeyerekte olsa kabul ettik.Zafer Hoca 1,5 yıllık görev süresi içerisinde hem teknik heyetle hemde yönetimle uyum içinde çalışmış, Hatayspor’a büyük emekler vermiştir.Başarılı futbol adamlığı yanında beyefendiliği ile de gönüllerimizi kazanan Zafer Uysal Hoca’nın hizmetlerini Hatayspor camiası olarak hiçbir zaman unutmayacağız.Hatayspor’a önce futbolcu daha sonra da antrenör olarak hizmet veren Zafer Uysal’a bir kez daha teşekkür eder, bundan sonraki spor yaşamında başarılar diliyorum.
Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram

 

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 09 Ağustos 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27910 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle