HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Hatayspor’un geçtiğimiz Cumartesi günü Antakya Atatürk Stadyumunda oynadığı Göztepe maçında gereken emniyet tedbirlerinin alınmasını sağlayan Hatay Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ ve emniyet teşkilatına, şahsım ve Hatayspor Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederim.

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Grupta zirveyi yakından ilgilendiren ve yüksek risk taşıyan bu maçta, Emniyet Müdürümüz Ali Doğan Uludağ ve emniyet personeli, aldığı tedbirlerle maçın huzur ve güven içinde seyredilmesini sağlamıştır.Keza Hatayspor kongresinin yapıldığı günde genel kurul salonunda emniyet tedbirlerinin alınmasıyla Uludağ ve emniyet teşkilatı spor kamuoyundan tam not almıştı.Sporda dostluk ve centilmenliğe önem veren Hatayspor Kulübü olarak, alınan tedbirlerle art niyetli kişilere ortam bırakılmamasının mutluluğu içindeyiz. Bu duygularla bizlerin ve sporseverlerin yanında olan Hatay Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ ve maçta görev yapan tüm emniyet personeline Hatayspor camiası adına teşekkür eder başarılı çalışmalarının devamını dilerim.Bu arada Göztepe takımının kentimizde gördüğü konukseverlikten ötürü spor kamuoyuna Hatayspor yönetimine teşekkür açıklaması yapması bizleri mutlu etmiştir. Sevgi, barış ve hoşgörü kenti Hatay iline gelen her takıma aynı ev sahipliği ve konukseverliği göstermeye devam edeceğiz.

Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 30 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  22810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle