HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Hatayspor olarak İstanbul deplasmanında Tepecikspor’u 2-1 yenerek kritik maçta 3 puan kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Zorlu süreçten geçmemize rağmen başkanına ve yönetim kuruluna inanarak mücadelesini elden bırakmayan teknik heyetimizi ve futbolcu kadromuzuzu tebrik ediyorum onları alınlarından öpüyorum.Teknik direktörümüz Ahmet Taşyürek, antrenörlerimiz ve tüm futbolcularımız, Hatayspor’un başarısı için özveri göstermektedir. Bizde yönetim olarak teknik heyet ve futbolcularımıza olan inancımızı bir kez dapa spor kamuoyu ile paylaşıyoruz.Tepecik sahasında soğuk bir havada tribünde bizleri destekleyen vefakar taraftarlarımıza teşekkürü borç biliriz. Çok zorlu iklim şartlarında da olsa takımını yalnız bırakmayan bu taraftarlarımıza şampiyonluk yakışır.Bu arada taraftarlarımız için otobüs tahsis eden, her zaman Hatayspor’a sıcak ve yakın durumda olan Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri ve ATB yönetimine çok teşekkür ederiz.Ayrıca her hafta Hatayspor’a moral olsun diye iki tepsi baklava gönderen yılların spor adamı Mehmet Güler’e ve Güleroğlu Baklava’ya teşekkürü borç biliriz. Son olarak Hatayspor’un son haftalarda çıkışını ve moralini sağlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın takımımıza vermiş olduğu maddi-manevi destekten dolayı Sayın Başkanımıza Hatayspor camiası adına çok çok teşekkür ediyoruz. Bu desteklerin devam etmesiyle Hatayspor’un zoru başararak hedefine ulaşacağına olan inancımı belirtmek istiyorum.Tüm taraftarlarımızı bu hafta sona Antakya’da oynanacak Bandırmaspor maçında Hatayspor’a destek vermeye davet ediyorum.

Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 01 Aralık 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  8980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle