HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Hatayspor’a hizmet için görevinin başında olan Hatayspor Başkanı ve birlikte olduğum yönetim kurulu olarak alınan yenilgilerden en çok bizlerin üzüldüğünü belirtmek isterim.
HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI
Üç sezondur Hatayspor’un başarısında yanımızda olanlar başarısız olunduğunda karşımızda olmaları bizleri şaşırtmaktadır. Bu kötü gidişi fırsat bilerek Hatayspor’a cephe açmak takıma bir yarar sağlamaz. Dost kötü günde yanında olmaktır.Hatayspor’da başarısızlık ve sorunlar varsa gelin hep birlikte konuşalım ve çözüm yollarını arayalım. Bu durumda Hatayspor’a sahip çıkılmayacaksa ne zaman çıkılacak?Kimse işin içyüzünü bilmiyor. Bu sezon Hatayspor’a 1 lira bile destek verilmedi. Hatayspor’u eleştirenlere saygı duyuyorum ama herkes destek için ne yaptı? Bir amatör takıma bile verilen destek miktarı belli iken 2.Ligde yer alan Hatayspor’a 1 lira bile verilmemesini kamuoyunun takdirine bırakıyorum.İşadamlarına sesleniyorum bir kombine bileti alarak bir deplasman masrafını üstlenerek Hatayspor’a destek verebilirsiniz. Hatayspor sadece yönetimin değil tüm Hataylılarındır. O nedenle bu konuda destek gelmezse takım nasıl rahat olabilir.Önümüzde ki 1 aylık süreçte 7 maç oynayacağız. Biz Hatayspor olarak bu zor dönemi atlatacağız. Ama Hatayspor’u sevenlerde bu dönemde maddi ve manevi destek vermesi gerekir ki takımı düzlüğe çıkaralım.Sayın Valimiz ve Sayın Belediye Başkanı ile görüşerek bizde yönetim olarak gereken adımları atacağız. Hatayspor’da illa ki yönetimde kalacağız diye bir niyetimiz yok. Ciddi bir ekip ve güçlü bir yönetim oluşursa yardımcı oluruz.Bu arada borç durumuna dikkat çekmek istiyorum. Spor kamuoyunda söylendiği gibi Hatayspor’un borcu 11-12 milyon lira değildir. Biz yönetime geldiğimizde 6 milyon lira olan borç, üç yıl sonra 8 milyona çıkmıştır. Bu artış borcun yasal faizi bile değildir.Her şeye rağmen Hatayspor büyük bir camiadır ve bu zor dönemi atlatacak güçtedir.Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram 
HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 27 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1460 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle