HATAYSPOR GALİBİYET PEŞİNDE

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor teknik direktörü Nurettin Yılmaz, takımın durumunun iyi olduğunu, bir galibiyetle çıkışa geçeceklerini söyledi.
HATAYSPOR GALİBİYET PEŞİNDE
   Yılmaz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) düzenlediği basın toplantısında Belediye Bingölspor maçının analizini yaptı.
     Gol sıkıntısı çektiklerini ifade eden Yılmaz, ilk yarıda Tuncay'ın direkten dönen şutu ve birkaç pozisyonları olduğunu bunun yanında rakibe pozisyon vermediklerini belirtti. İkinci yarı ise çok net pozisyonları gole çeviremediklerini ifade eden Yılmaz, savunmanın arkasına adam kaçırmaları sonucu talihsiz bir gol yediklerini kaydetti.
 
   
     Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti: ''Rakiplerin puan kaybetmesi bizi sevindirdi, sonuçta yine lideriz. Kalan maçlarımızı kazanmaktan başka çaremiz yok, bize bir galibiyet yeter, oyuncularım gerisini getirir, onlara güveniyorum. Hakemlerimizi de daha dikkatli maç yönetmelerini bekliyoruz.''
     Gazetecilerin, ''Futbolcuların üzerinde bir baskı mı var?'' sorusunu yanıtlayan kaptan Özkan, takımdaki şansızlığı kırmaya çalıştıklarını, genç arkadaşların taraftar baskısından olumsuz etkilendiğini, bunu yenmeleri için herkesten destek istediklerini ifade etti.
     Takımın önemli oyuncularından Mehmet Taş ise, takım üzerinde galip gelememekten dolayı bir stres oluştuğunu fakat şampiyonluk inançlarının hiçbir zaman kaybetmediklerini belirtti.
     Bu arada, hafta sonu sahalarında Menemen Belediyespor ile karşılaşacaklarını ifade eden Yılmaz, kart cezalısı Tuncay'ın dışında eksiklerini bulunmadığını da sözlerine ekledi.
 
HATAYSPOR GALİBİYET PEŞİNDE haberi 06 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  68355 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle