HATAYSPOR KAÇAN GALİBİYETE ÜZÜLDÜ

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor teknik direktörü Nurettin Yılmaz, ''Ünyespor karşısında ikinci golü bulsaydık farklı galibiyet ederdik'' dedi.
HATAYSPOR KAÇAN GALİBİYETE ÜZÜLDÜ
Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, grubun güçlü ekiplerinden Ünyespor karşısında maç boyunca üstün oyun sergilediklerini, ancak gol yollarında son vuruşlarda futbolcuların başarısız olduklarını söyledi.
 
     Maç boyunca kendilerine destek olan taraftarlara teşekkür eden Yılmaz, şöyle devam etti:
 
 
 
     ''Grubumuzda puan sıralamasında bizim ardımızdan gelen Ünyespor maçında tüm hazırlıkları 3 puan üzerine yapmıştık. Evdeki hesap çarşıya uymadı. İlk golü bulduk, ancak her iki yarıda 3-4 net gol pozisyon bulmamıza rağmen bunları gole çeviremedik. Talihsiz bir gol yiyerek maçı 1-1 tamamladık. Ünyespor maçında ikinci golü bulsaydık farklı galibiyet elde ederdik. 1 puan almamıza rağmen, tüm futbolcuların kazanma istekleri ve son saniyelere kadar rakip kaleciyi rahatsız etmelerinden dolayı memnunum.''
     Yılmaz, 31 Mart Perşembe günü deplasmanda Bingölspor ile karşılaşacaklarını, sakat olan Mehmet ve Ömer'in tedavilerinin sürdüğünü, kazanmaktan başka sonuç düşünmediklerini de sözlerine ekledi.