HATAYSPOR TAKIMINA SALDIRI

2.Lig Play-Off yarı final ikinci maçı için Pazar günü öğle vakitlerinde İzmir Adnan Menderes Havaalanına inen Hatayspor kafilesi, 10-15 Göztepe taraftarının fiili saldırısına uğramıştır.

HATAYSPOR TAKIMINA SALDIRI

Uzun süre havaalanında beklemek durumunda kalan Hatayspor yönetici, teknik heyet ve futbolcular konaklayacakları otele gidinceye kadar bu defa taşlı saldırılara uğramış ve otobüsün camları kırılmıştır. Ayrıca İzmir’de konakladığı otele geceyarısı gelen Göztepe taraftarları, Hatayspor kafilesini uyutmama adına tacizde bulunmuştur.Hatayspor olarak İzmir’e bir spor karşılaşması yapmak için gitmiş bulunuyoruz. Suçumuz rakibimizi ilk maçta 2-0 yenmek midir?Futbol üç neticeli oyundur. Hatayspor, iyi mücadele ettiği maçta Göztepe’yi yenmiştir. Antakya’da her hangi bir olay olmamasına rağmen Hatayspor kafilesine yapılan bu saldırıları Hatayspor Kulübü olarak kınıyoruz. Bu olayı gerçekleştiren kişilerin yakalanarak gereken cezayı almalarını talep ediyoruz.Türkiye Futbol Federasyonu Başkan ve yönetimini, İzmir Valiliğini, İzmir Emniyet Müdürlüğünü Hatayspor’un saha dışında ve içinde her türlü can güvenliğini sağlaması konusunda gereken tedbirleri almaya davet ediyoruz. İzmir’de yaşanan bu linç girişimlerinin önlenmesini istiyoruz.Sporda olay çıkaranlara tavsiyemiz, gelsinler centilmenliği sevgi ve hoşgörü kenti Hatay’da öğrensinler.Hatayspor’a İzmir’de yapılan saldırıları haber aldıktan sonra yetkililer nezdinde girişimler yapan Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin’e teşekkür ederiz.PFDK’nın Kulüp Başkanımız Jan Baram hakkında verdiği 75 günlük hak mahrumiyeti ve 16 bin 500 TL. cezayı haksız buluyor ve yetkililerin adil karar vermelerini Hatayspor camiası olarak beklemekteyiz.

Hatayspor 2.Başkanı ve Basın Sözcüsü Sadullah Ergin

HATAYSPOR TAKIMINA SALDIRI haberi 26 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  44845 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle