HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Gönüllerimizin 47 yıldır değişmez sevdası Hataysor’umuzun son oynanan maçta Turgutluspor’u 2-0 yenerek aldığı 3 puan bizleri çok sevindirmiş ve mutlu etmiştir.
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
Hatayspor’un bu başarısı için emek ve çaba harcayan başta Hatayspor Kulubü Başkanı Jan Baram olmak üzere, yönetim kuruluna, teknik heyete ve tüm futbolcularımıza teşekkür ederiz.Turgutlu maçı bizim için dönüm maçıydı. Kaybedilecek puan bizi zorlu virajda olumsuz etkileyecekti. Ancak Hataysporlu futbolcularımız özellikle ikinci yarıda arslanlar gibi sahada mücadele ederek hak ettikleri galibiyeti aldılar. Tüm futbolcularımızı bir kez  daha alınlarından öpüyoruz.Artık bu maçı unutmamız ve Cumartesi günü İstanbul deplasmanında oynanacak Gaziosmanpaşaspor maçına odaklanmalıyız. Kadro kalitesi olarak bu maçta Hatayspor galibiyete yakındır ancak sahada çok iyi mücadele etmek ve alın teri dökmek gerekir.
 
Hatayspor’u gerek iç sahada gerekse tüm deplasmanlarda yalnız bırakmayan Taraftarlar Derneği olarak İstanbul’a otobüs kaldırıyoruz. Öncellikle otobüs talebimizi karşılıyan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’e teşekkür ederiz. Cuma günü akşamı saat:19.00’da dernek binası önünde İstanbul’a hareket edilecektir. İstanbul’da ki Hataylı hemşerilerimizle buluşarak 8 Mart Cumartesi günü saat:13.30’da Yenibosna Bahçelievler Stadyumunda oynanacak maçta Hatayspor’u coşkuyla destekleyeceğiz.Taraftarlar olarak Hatayspor yönetimine, teknik heyetine ve futbolcularımıza güveniyoruz. Destek bizden şampiyonluk Hatayspor’dan,

Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu