HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Bu sezon şampiyon olacağına inandığımız Hatayspor’un Çanakkale deplasmanında Dardanelspor ile oynayacağı maçın önemi dolayısıyla takımımızı bu önemli maçta yalnız bırakmama kararı aldık.
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
Hatayspor sevdasıyla uzun yollar bizi bekliyor ama armamız uğruna çıkacağımız 1200 kilometrelik yol bizim için sorun değildir. Bu sezon gerek iç saha maçlarında gerekse deplasmanlarda Hatayspor’u yalnız bırakmayan ve destekleyen Taraftarlar Derneği olarak bir araçla Çanakkale’de takımımızı destekleyeceğiz.Araç konusunda bizlere yardımcı olan, her zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’ye spor kamuoyun önünde bir kez daha teşekkür eder, taraftarın her zaman yanında olan bu yaklaşımının diğer kurumlara ve işadamlarına örnek teşkil etmesini diliyoruz.
 
Bu arada PFDK tarafından verilen ceza sonucu seyircisiz oynanan İnegölspor maçında tribünde yerlerini alarak Hatayspor’u destekleyen bayan ve çocuk seyircilere, ayrıca Semt Pazarı Kompleksi üzerinde yer alarak stad dışından takımımıza destek veren tüm taraftarlarımıza teşekkürü borç biliriz.Jan Baram başkanlığındaki Hatayspor yönetimine, Ahmet Taşyürek ve antrenörlerimize, futbolcularımıza olan inancımız tamdır. Biz Hatayspor’a güveniyoruz ve sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Ahmet Hocamızın basın toplantısında yaptığı açıklama üzerine Çanakkale deplasmanına gitmek ve Hatayspor’u desteklemek boynumuzun borcu olmuştur. Gerçek taraftarlar olarak Hatayspor’un ve Ahmet Taşyürek’in daima yanındayız.
Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu