HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Gönüllerimizin değişmez sevdası Hatayspor’un son maçta Çankırıspor’u 1-0 yenerek şampiyonluk yarışını sürdürmesinin memnuniyeti içindeyiz.

HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
Hiçbir maç kolay değildir. Rakibin küçüğü büyüğü olmaz. Grupta son sırada da olsa Çankırıspor karşısında alınan galibiyeti önemsiyoruz. Galibiyet yanında tüm futbolcularımızın kazanma hırsı içinde olmaları bizi önümüzdeki üç maç öncesi daha da umutlandırmıştır. Çankırıspor galibiyetinden ötürü teknik direktörümüz Ahmet Taşyürek’i, antrenörlerimizi ve futbolcularımızı kutluyoruz.Sezon başından bugüne başta Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram, yönetim kurulu, teknik heyet, futbolcular yanında biz taraftarlar olarak yapılan emek ve çabalar inşallah zayi olmaz.
Hatayspor’un bu hafta İstanbul deplasmanında oynayacağı Kartalspor, gelecek haftaki Giresunspor ve son hafta Sarıyer ile oynanayacağı maçların kazanılacağına inanıyoruz. Biz inanıyoruzki lider Giresun’da oynayacağı maçlarda puan kayıpları yaşayacaktır. Hayat devam ediyor ve Hatayspor’un şampiyonluk umudunu son maçın son dakikasına kadar taşıyacağı inancındayız.Yerel basından memnuniyetle öğrendiğimize göre Valimiz M.Celalettin Lekesiz’in maddi sorunların çözümü konusunda girişimleri dolayısıyla Sayın Valimize taraftarlar adına teşekkür ederiz.  Tüm işadamlarının, kurum ve kuruluşların Hatayspor’u bu zorlu dönemde yardımcı ve destek olmasını bekliyoruz.Çankırı maçında olduğu gibi maç biter Hatayspor bitmez. Biz bitti demeden lig bitmez. Haydi Hatayspor sana durmak yakışmaz, şampiyonluğa koşmak yakışır.

Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu