Hatayspor'dan ERGİN'e teşekkür

Hatayspor Kulübü Yönetimi, Adalet Bakanı Sadullah Ergin' e geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirdiği tesis ziyareti ve tesis destek sözü nedeniyle teşekkür etti.
Hatayspor'dan ERGİN'e teşekkür
Hatayspor Kulübü Başkanı Hikmet Çinçin yaptığı açıklamada, Bakan Ergin'in 13 Ekim cumartesi günü tesisleri ziyaret ettiğini hatırlatarak şunları kaydetti:
“Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin, sporun toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahip olduğunu, sporun dostluk, kardeşlik ortamında yapılması gerektiğini her fırsatta vurgulamıştır. Hatayspor'a desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Bakanımız, Hatayspor'un daha iyi bir noktaya gelmesi için birlik ve beraberliğin öncüsü olmuştur. Futbolcu ve Teknik Ekibimizin motivasyonunu arttırmak için her fırsatta Kulübümüzü ziyaret eden Bakanımız, bizleri kararlı adımlar atmamız noktasında hiç yalnız bırakmamıştır. 

Hatayspor'un başarısındaki katkılarını yadsıyamayacağımız Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin, geçtiğimiz günlerde ilimize yapılacak bir Spor Kompleksi ve Olimpiyat Köyü Projesi'nin müjdesini vermiş, söz konusu projenin 160 bin metrekarelik bir alanı kapsayacağı ve mevcut arsa problemlerinin de yakın zamanda çözüldüğü noktasında Sayın Bakanımızdan bilgi almış bulunmaktayız. Sayın Bakanımız taraftarlarımıza verdiği “Hatayspor için tek ses, tek yumruk olmalısınız” mesajlarıyla da Hatayspor'a desteğinin tam olduğunu her fırsatta göstermiştir.
Hatay'da yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile iller arasında ön plana çıkan ve başarıları ile göz dolduran bir şehir haline getiren Sayın Bakanımızın, her alanda Hatay'a katkılarının süreceğine olan inancımız tamdır.
Hatayspor'dan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin'e, Taraftarlarımız, Futbolcularımız, Yönetim Kurulumuz, 150 tane altyapı futbolcumuz ve aileleri adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”
Hatayspor'dan ERGİN'e teşekkür haberi 17 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  148320 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle