Haydi Hatay, Sandık Gönüllüsü Olmaya

<p style="text-align:center"><strong>30 Mart yerel se&ccedil;imlerinde İstanbul ile yola &ccedil;ıkan, Cumhurbaşkanlığı se&ccedil;imlerinde 6 ilde, 7 Haziran Genel Se&ccedil;imleri&#39;nde ise 46 ilde se&ccedil;im s&uuml;recini takip eden, toplam 106.000 g&ouml;n&uuml;ll&uuml;n&uuml;n desteğini alan Oy ve &Ouml;tesi, 1 Kasım Genel Se&ccedil;imleri&rsquo;nde de oylarını sevecek ve sayacak.&nbsp;</strong></p> <div>&nbsp;</div>
Haydi Hatay, Sandık Gönüllüsü Olmaya

İki yıldan kısa bir süre içerisinde azimle ve başarıyla sonuçlandırdıkları dört seçim sonrasında Oy ve Ötesi artık hedefi büyütmeye hazır. Oy ve Ötesi, 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri’nde Hatay dâhil olmak üzere, 43 ilde, toplam binlerce gönüllüyle Türkiye'deki sandıkların en az üçte birine dokunarak oy verme ve sayım süreçlerini gözlemleyecek.Bağımsız ve tarafsız bir duruşla ilerleyen Oy ve Ötesi, 1 Kasım’da yine adil ve şeffaf bir seçim için her şehirdeki sandık sayısına bağlı olarak 500 ile 30.000 arasında gözlemciye ulaşmanın kritik olduğunu belirtiyor. Kayıt Sistemini Tüm Türkiye’ye Açan Oy ve Ötesi, "OYUNU SEVEN SAYSIN” Çağrısı Yapıyor!Oy ve Ötesi koordinasyon ekibi konuyla ilgili “Ülkede demokrasi ve şeffaflıktan emin olmak isteyen her bireyin bilfiil bu değerlerin temsilcisi ve savunucusu olması gerekiyor. Bu oy verme ve sayım süreçlerine müşahitlik etmekten de geçiyor. Gönüllülerimiz sayesinde 7 Haziran akşamı kimse seçim sonuçlarından şüphe duymadı. Gönüllülerimiz sürecin her noktasının yasalara uygun ilerlediğinden emin olabildi. Uygulama hatalarından caydırma konusunda son derece etkili olduklarını ifade eden gönüllülerimizin %98'i yarattıkları farktan memnunlar" açıklamasını yapıyor.Haydi Hatay, Sandık Gönüllüsü Olmaya!

Haydi Hatay, Sandık Gönüllüsü Olmaya haberi 14 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle