HAYIRSEVER DOKTOR SAĞLAMTAŞ’I YALNIZ BIRAKMADI

<strong>Hayırsever doktor Aile Hekimi Serdal Kanuncu yaklaşık bir ay &ouml;nce felce yakalanan ve hi&ccedil;bir geliri olmyan Tekkebaşı Mahalle sakinlerinden 54 yaşındki Nihayet Sağlamtaş&rsquo;ı(&Ccedil;AVUŞ) ziyaret ederek daha kolay hareket etmesi i&ccedil;in kendisine bir tekerlikli sandalye hediye etti.&nbsp;</strong>
HAYIRSEVER DOKTOR SAĞLAMTAŞ’I YALNIZ BIRAKMADI
Ziyaret sırasında Kanuncu aile ile sohbet ederek moral vermeye çalıştı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Kanuncu:”Engelliler her zaman desteklenmelidir. Hepimiz birer engelli adayıyız. Engelli vatandaşların yanında olmalıyız. Özel birey sandalyesini göndererek bu güzelliğe destek veren Sevgili Hüseyin Can hocama sonsuz teşekkürler. Engeller paylasıldıkça azalır.”ifadelerini kullanırken sağ eli ve sağ ayağı felç olan Sağlamtaş ise:”Benim çocuklarım yok ama şimdi bir çok evladım olduğunu hissetim. Doktorumuza çok teşekkür ederim. Sağolsun taa nerelerden buraya kadar gelmiş. Kendisine sadece kendi adıma değil bütün insanlık adına çok teşekkür ederim.” Dedi.
HAYIRSEVER DOKTOR SAĞLAMTAŞ’I YALNIZ BIRAKMADI haberi 06 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle