HAYIRSEVER İŞADAMI MURAT İÇCAN İFTARINI ÇADIRDA AÇTI

Kırıkhan'ın en büyük yatırımcı ve işadamlarından Murat İçcan, iftarını Kırıkhan Sevdalıları Kültür ve Dayanışma Derneğinin açmış olduğu iftar çadırında açtı.
HAYIRSEVER İŞADAMI MURAT İÇCAN İFTARINI ÇADIRDA AÇTI
 İlçede hayırseverliğiyle de tanınan Murat İçcan, beraberinde Belediye Başkanı Murat Sakman, Garnizon Komutanı Piyade Binbaşı Ragıp Taygan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Korkmaz, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Cemalettin Akyüz, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sakman ve kardeşi eski Kırıkhanspor Başkanı Mete İçcan ile birlikte Ulu Cami bahçesinde kurulan iftar çadırına gelerek, iftarını vatandaşlarla birlikte yaptı.
 
 
     İftar çadırında işadamı Murat İçcan ve ilçe idarecilerini gören vatandaşlar büyük mutluluk duyduklarını belirtirken, işadamı Murat İçcan, şunları kaydetti:
     ''Bu güzel insanlar topluluğuyla iftar açmak geçmekten çok güzel bir duygu. Bu mübarek ayda kalabalıkla iftar yapmak, onlarla sohbet etmek, onların mutluluğunu görmek kelimelerle anlatılacak bir şey değil. Ayrıca bu iftar çadırının kurulmasında emeği geçen başta Kırıkhan Sevdalıları Kültür ve Dayanışma Derneği olmak üzere katkı yapan tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum.''