HAYIRSEVER İŞADAMIMIZ EROL BİLECİK’İ YÜREKTEN KUTLUYORUZ.

Yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde okul konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Hayırsever işadamı Erol Bilecik, Atso Başkanı Hikmet Çinçin, Hasiad Başkanı Gülay Gül, Okul Müdürü Sabri Tazeaslan, Homend Antakya Belediyespor yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve oyuncuları, okul öğretmenleri ve öğrenciler katılım gösterdi.

HAYIRSEVER İŞADAMIMIZ EROL BİLECİK’İ YÜREKTEN KUTLUYORUZ.

Gece de konuşan okul müdürü Tazeaslan okulun yapımını sağlayan hayırsever Erol Bilecik’e katkı ve desteklerinden ötürü Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Atso Başkanı Hikmet Çinçin ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

            Hayırsever İşadamı Erol Bilecik ise yaptığı açıklamada; “ Ne mutlu bize ki kent olarak toplam mimarlar üretebilir konuma geldik. Yapılan hizmetler, sportif alanda Homend Antakya Belediyespor, Hatayspor bunların en güzel örnekleri. Eğitim alanında, kültürel alanda muazzam kalpler görüyoruz. Arzumuz teknik ve meslek lisemiz başarılarıyla bu kalkınma da yerini alacaktır. Bu değerli hocalarımızın, okul idarecilerimizin, öğretmen ve öğrencilerimizin gayretleriyle olacaktır.” dedi.

            Atso Başkanı Hikmet Çinçin ise “Erol Bey çok eski dostum. Eğitim camiasına, spora, sporcuya verdiği değer, katkı ve destek takdire şayan. Emeklerinden ötürü kendisini kutluyorum.” dedi.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş gece de yaptığı açıklamada “ Yukarı mahallenin çocukları olarak 1982 yılında gelip okuduğumuz okulun bugünkü konumunu görmek memnuniyet verici. Bizim zamanımızda böyle hayırseverler yoktu. Sadece bir defterimiz bir de T cetvelimiz vardı. Hatta kendi aramızda konuşurken üniversite sınavlarında X ve Y’yi görürseniz ondan uzak durun, yapamayız derdik. Bugün okulun % 70 seviyede modern bir görünüme kavuştuğunu görüyoruz. Artık teknoloji ve iletişim çağındayız. Hayırseverimiz Erol Bey’in Homend’e, Hatayspor’a verdiği desteklerin yanına eğitim alanındaki katkıları takdirliktir. Erol Bilecik’lerin sayısının artmasını temenni ediyoruz. Yapılan hizmet Hatay’ın marka kent konseptine yakışır olmuştur. Hayırseverimiz Erol Bilecik’i ve tüm emeği geçenleri yürekten kutluyorum.” dedi.

            Gece de okul öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı etkinlikte şiirler okundu, müzik dinletileri sunuldu. Homend Antakya Belediyespor takım kaptanı Belgin Onbaşı, spora, sporcuya ve eğitime verdiği destekten ötürü Hayırsever İşadamı Erol Bilecik’e Homend Hoşgörü Cup turnuvasında kazanılan 2.lik kupasını takdim etti.