Hayvan barınağına bakım

 Hatay Doğa ve Yaşam Derneği, hayvan barınağındaki kulübelerin tamirini yaptı.
Hayvan barınağına bakım
  Dernek Başkanı Sinem Karaahmetli, kulübelerin tamiri sırasında yaptığı konuşmada, kısa süre önce faaliyete geçen derneklerinin çalışmalarına hızlı bir şekilde başladığını söyledi.
     Öncelikle, sahipsiz hayvanların yoğun olarak bulunduğu hayvan barınağındaki kulübelerin tamirini yaptıklarını ifade eden Karaahmetli, ayrıca barınağa mama ve ilaç yardımında bulunduklarını da kaydetti.
     Amaçlarının doğayı korumak ve sahipsiz hayvanlara ellerinden geldiğince destek olup, hayvanların sahiplenilmesini sağlamak olduğunu vurgulayan Karaahmetli, ayrıca insanlarda da bu konuda bilinç oluşturmayı istediklerini belirtti.
     Karaahmetli, barınaktaki kulübelerin tamiriyle başlayan faaliyetlerinin bundan sonra da artarak devam edeceğini, herkesten bu konuda destek beklediklerini söyledi. 
    
Hayvan barınağına bakım haberi 09 Eyl 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  193415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle